سرور اختصاصی   | خرید آنلاین سرور  | سرور مجازی  | سرور اختصاصی و مجازی ایران   

درباره شرکت Hetzner آلمان

هتزنر

 

یک ارائه دهنده خدمات میزبانی وب حرفه ای و اپراتور مرکز داده با تجربه است. از سال ۱۹۹۷، این شرکت مشتریان خصوصی و تجاری خود را با محصولات میزبانی با عملکرد بالا و همچنین زیرساخت لازم برای کارکرد موثر وب سایت ها فراهم کرده است. ترکیبی از فن آوری پایدار، قیمت گذاری جذاب و پشتیبانی و خدمات انعطاف پذیر، Hetzner Online را فعال کرده است تا به طور مداوم موقعیت بازار خود را در سطح ملی و بین المللی تقویت کند. این شرکت دارای چندین مرکز داده در آلمان و فنلاند است.آی آر سرور با افتخار نماینده فروش سرور های هتزنر می باشد.

کارایی

Hetzner Online همیشه تلاش می کند تا نسبت قیمت به عملکرد ما را بهبود بخشد. با همکاری با تولید کنندگان سخت افزار و نرم افزار شناخته شده، ما اطمینان حاصل می کنیم که محصولات ما بالاترین کیفیت را دارند. مشتریان می توانند به تکنسین مرکز داده واجد شرایط ما ۲۴/۷ دسترسی پیدا کنند.

 

بخش های کسب و کار

میزبانی اختصاصی

ابر میزبانی

قفسه های رنگی

میزبانی وب

جعبه ذخیره سازی

دامنه های اینترنتی

گواهینامه های SSL

 

جوایز

جوایز متعددی به عملکرد ویژه Hetzner Online تایید شده است.

چرا آی آر سرور !

آی آر سرور ارائه دهنده سرورهای اختصاصی و مجازی با مشخصات سخت افزاری قوی ، امنیت و کیفیت بالا و قیمت مناسب با بیش از هفت کشور جهان در خدمت شما مشتریان گرامی خواهد بود. ، همچنان آی آر سرور نماد اعتماد از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت بازرگانی را کسب کرده و دارای کلیه مجوزهای لازم برای فعالیت در این حوزه است . قابل ذکر است در صورت خرید سرور از آی آر سرور اطلاعات برای ایمیل کاربر ارسال می شود